Karolina i Mateusz

Czy warto odwiedzać dni otwarte w lokalach weselnych? Bez wątpienia TAK! To właśnie na dniu ślubnym w Gościńcu u Michała spotkaliśmy się z Karoliną i Mateuszem. Nie od dzisiaj wiadomo, że bardzo dużo ślubów realizujemy z zaprzyjaźnionym AION film. Tym razem również mieliśmy przyjemność współpracować przy reportażu ślubnym. 

Kościół w Rakoniewicach to jedno z piękniejszych miejsc ceremonii ślubnej. Może z zewnątrz nie jest zachwycający, ale środek stanowi gratkę dla fotografa i filmowca. Malownicze światło, stonowane kolory i niezwykle przyjaźnie nastawiony Proboszcz. Czy potrzeba czegoś więcej? Oczywiście- pięknego wystroju. A za ten odpowiadała- Mdekorcacje Małgorzata Bajon. 

Po ceremonii zaślubin udaliśmy się na Salę wiejską w Prochach. Magiczny taniec z fontanną iskier od Jagodowe Dekoracje z piękną otoczką wizualną, którą zaserwował Nocny Patrol. Ponieważ z tym zespołem zrealizowaliśmy już mnóstwo wesel, nastawialiśmy się na wystrzałowe zdjęcia. Chłopaki gwarantują rewelacyjną muzykę na żywo, swobodne prowadzenie wesela i mnóstwo dobrej zabawy. Jak widać na zdjęciach, goście dopisali. Pełen parkiet towarzyszył nam do oczepin, a podobno do białego rana 🙂 

Arboretum w Kórniku, bo tam odbyła się sesja, to zupełnie inna historia. Piękne miejsce, zwłaszcza późną wiosną i jesienią. 

Zapraszamy na skrót reportażu z tego pięknego ślubu i wesela.

Picnook - online blogging tool

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *