Rustykalna Fotobudka 360

Już teraz w naszej ofercie znajdziecie Fotobudkę(vieobudkę) 360. Co to takiego fotobudka 360? To totalna nowość i hit tego i kolejnych sezonów weselnych. Ale nie tylko! Videobudka świetnie sprawdzi się jako atrakcja podczas 18-nastki, eventu firmowego(tak, wystawiamy faktury) i każdej innej uroczystości.

W sposób zupełnie inny pokazuje rozbawionych gości, a efekty, czyli filmiki z Waszej imprezy, goście będą natychmiast udostępniać w swoich relacjach. Wy, jako organizatorzy, otrzymajcie cały materiał jaki zarejestruje videobudka 360.

Fotobudka 360 obsługuje Wolsztyn, Przemęt, Grodzisk Wielkopolski, Kościan, Nowy Tomyśl, Zbąszyń, Zbąszynek, Leszno, Poznań, Zieloną Górę i wszystkie okoliczne miejscowości.

Co wyróżnia naszą Videobudkę 360? Po pierwsze design. Od podstaw zbudowaliśmy ją własnoręcznie, nie znajdziecie drugiej takiej. Dopasowaliśmy ją do stylu boho i rustykalnego. Idealnie wpasuje się w klimaty sielskie i industrialne. Po drugie aspekty techniczne. Nasze urządzenie posiada niezależne ramię, dzięki czemu filmy z imprezy są bardziej stabilne i pozbawione drgań. Nasza budka może działać w całości bezprzewodowo. Wszystkie lampy działają na zasilaniu bateryjnym. Nie znajdziecie plątaniny kabli i nieestetycznych połączeń. Jeżeli zaistnieje taka potrzeba, również platforma może działać bez podłączania prądu, na przykład na zewnątrz. Po trzecie klimat. Gwarantujemy niesamowitą zabawę!

Zapewne interesuje Was cena Vidobudki 360? Przygotowaliśmy dla Was dwie bardzo atrakcyjne opcje wynajmu. Na większą i mniejszą uroczystość. Naszą Videobudkę możecie wynająć już od dwóch godzin. Dojazd do Wolsztyna, Grodziska Wlkp., Nowego Tomyśla, Kościana, Zbąszynia i Zbąszynka jest w cenie usługi Fotobudki 360.

Zapewniamy mnóstwo gadżetów, w tym pistolety na bańki mydlane, zimne ognie, okulary, kapelusze, różne przebrania.

Każda usługa Videobudki realizowana jest z operatorem.

Dla Par którym które mają z nami umowę na reportaż ślubny, przewidujemy ciekawe rabaty 🙂

Zaproś nas, a gwarantujemy wspaniałą pamiątkę.