Ślub plenerowy w Bernardowie

Patrycja i Rafał zaplanowali swój ślub w kwietniu, na początku sezonu weselnego. Tak się jednak złożyło, z przyczyn wiadomych, że musiał zostać przełożony. Dlatego spotkaliśmy się na początku sierpnia. Pomimo zmiany daty, od początku miało to być wesele w Bernardowie.

Przygotowania do ślubu w Bernardowie. Bardzo cieszymy się z tego, że udało się namówić Patrycję i Rafała na zrobienie kilku zdjęć w ich trakcie. Zwłaszcza, że zamiast na pokoje, postawiliśmy na ogród i tą najładniejszą część sali w Bernardowie. Wtedy dopisywała pogoda i wyszło to fantastycznie.

Niestety plany nieco pokrzyżowała pogoda. Na kilka minut przed uroczystością rozpadało się i zamiast w ogrodzie, ślub odbył się na tarasie Bernardowa. Na szczęście obsługa zadziałała szybko i ślub odbył się bez większych zakłóceń.

A po ślubowaniu było weselicho. Z uwagi na to, że z „urzędu” do Bernardowa były 2 metry, zaczęło się niemal od razu 🙂 Grał i prowadził Dj Marcin Śliwa. Jak zawsze na najwyższym poziomie. Marcin i goście Patrycji i Rafała- to musiało zadziałać. Mieszanka wybuchowa. Zresztą zobaczcie sami.

Patrycja i Rafał. Piękny ślub plenerowy i wesele w Bernardowie.

One Reply to “Ślub plenerowy w Bernardowie”

  1. 5.08.2021 says:

    Od kilku dni mamy przyjemność cieszyć się zdjęciami z reportażu ślubnego oraz naszym pięknym albumem ślubnym. JEST NIESAMOWITY!!! Nie mogliśmy oderwać od niego oczu. ❤️ CUDOWNY, przejrzysty. Piękne wspomnienia z dnia ślubu wracają jak bumerang, lepszej pamiątki nie idzie sobie wyobrazić. ‍❤️‍‍ Paweł to przede wszystkim profesjonalista w każdym calu no i co najwazniejsze przesympatyczny człowiek, który wkłada całe serce w swoją pracę. Niesamowite podejście do swojej pasji – fotografii, potwafi wydobyć to, co najlepsze, ładuje pozytywną energią. ⚡⚡⚡ Zdecydowaliśmy się na sesję narzeczeńską właśnie u Pawła i już wiedzieliśmy, że w dniu ślubu też będzie nam towarzyszył. Ślub no i później sesja plenerowa w klimatycznym miejscu. Z niecierpliwością czekaliśmy na informację „zdjęcia gotowe do odbioru” Minęło niespełna półtora miesiąca i MAMY TO ❤️
    Gorąco polecam współpracę z Pawłem ❤️
    Patrycja & Rafał ❤️

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *